Kontakt

Andreas Lind-Johansen

Adresse

Det Norske Studentersamfund
Slemdalsveien 15
0369 Oslo

Fakturaer skal sendes som PDF til faktura@neuf.no.

Telefon

Vakttelefon Chateau Neuf, mandag til fredag 15.00-00.00 og lørdag til søndag 12.00-18.00: 944 30 002

Har du glemt noe på Chateau Neuf?

Ved spørsmål om hittegods må man personlig møte opp på Chateau Neuf. Du kan også ta kontakt på hittegods@studentersamfundet.no

Vergeordning

Er du under 18 eller ønsker å ha med deg en person under 18 på ett av våre kveldsarrangementer? Ta kontakt med sikkerhet@studentersamfundet.no for informasjon om vergeordning.

Booking og utleie av lokaler

Registrerte SiO-studentforeninger leier lokaler gratis på Chateau Neuf. Besøk denne siden for informasjon om våre lokaler.

Hva Navn Epost Telefon
Utleie til studentforeninger Habiba Elisabeth Stray booking@neuf.no
Kommersielle utleier og events Henrik Ljøner Bottilsrud henrik@neuf.no 992 63 683
Artistbooking Konsertforeningen Betong booking@betongoslo.no
Debattbooking Kulturutvalget post@kulturutvalget.no 984 83 880
Studiestart / STUDiO-festivalen Brage Lie Jor brage.lie.jor@studentersamfundet.no 954 65 979

Ledelsen

Alle: ledelsen@studentersamfundet.no

Stilling Navn Epost Telefon
Direktør Marte Gravem Isaksen direktor@studentersamfundet.no 913 81 845
Ansvarlig for lokaler og storproduksjoner Thorstein Grüber Sjursen thorstein.sjursen@studentersamfundet.no 957 60 396
Bookingansvarlig for studentarrangementer Habiba Elisabeth Stray booking@neuf.no
Frivilligansvarlig Dennis Hernando Knudsen dennis.knudsen@studentersamfundet.no
Kommunikasjon– og markedsansvarlig Therese Møllevik kak@neuf.no
Barsjef Emil Mathisen tapp@neuf.no
Leder for teknikere Bjørn Ola Opsahl regimet@neuf.no

Styret

Alle: styret@studentersamfundet.no

Mer informasjon om styret her.

Stilling Navn Epost Telefon
Formand (leder) Trygve B.M. Haaland formand@studentersamfundet.no 482 20 686
Styremedlem Kristina Kinne kristina.kinne@studentersamfundet.no
Styremedlem Line Willersrud line.willersrud@studentersamfundet.no
Styremedlem Kim Kristensen kim.kristensen@studentersamfundet.no
Styremedlem Kristine-Petrine Olthuis kristine-petrine.olthuis@studentersamfundet.no

Administrasjonen

Stilling Navn Epost Telefon
Daglig leder Linn Cecilie Andresen dagligleder@neuf.no 970 36 066
Salgssjef Henrik Ljøner Bottilsrud henrik@neuf.no 992 63 683
Teknisk leder Jostein Skaret jostein.skaret@studentersamfundet.no 936 32 013
Driftsjef Lene Knudsen lene@studentersamfundet.no 928 11 226

Nettsiden

Kommunikasjonsavdelingen (KAK) er et utvalg som har ansvaret for alt som har med nettsiden å gjøre. Undergruppen EDB drifter også nettet og det meste av det datatekniske på Chateau Neuf.

Ansvarsområde Hovedansvarlig Undergruppe Epost Telefon
Innhold Therese Møllevik Redaksjonen kak@studentersamfundet.no
Teknisk Jonas Braathen EDB kak-edb@studentersamfundet.no 454 80 454