Kontakt

Adresse

Det Norske Studentersamfund
Slemdalsveien 15
0369 Oslo

Fakturering

Fakturaer skal sendes som PDF til faktura@neuf.no

Telefon

Vakttelefon Chateau Neuf, mandag til fredag 15:00-00:00 og lørdag til søndag 12:00-18:00: 944 30 002

Pressehenvendelser

Alle pressehenvendelser angående Det Norske Studentersamfund og Chateau Neuf AS skal rettes til daglig leder Linn Cecilie Andresen eller direktør i DNS Ida Elisabeth Hestvik Sten.

Booking og utleie av lokaler

Registrerte SiO-studentforeninger leier lokaler gratis på Chateau Neuf. Besøk denne siden for informasjon om våre lokaler.

HvaNavnEpostTelefon
Utleie til studentforeningerBritt Nilsenbritt.nilsen@studentersamfundet.no95875948
Kommersielle utleier og eventsBritt Nilsenbritt.nilsen@studentersamfundet.no95875948
ArtistbookingKonsertforeningen Betongbooking@betongoslo.no
DebattbookingKulturutvalgetthorstein@1813.no95760396
Studentfestivalen i OsloSofie Brunvollstudio@studentersamfundet.no

Ledelsen

Alle: ledelsen@studentersamfundet.no

StillingNavnEpostTelefon
DirektørIda Elisabeth Hestvik Stenida.sten@studentersamfundet.no
Leder for teknikerneBenjamin Svartrud Ødegaardbenjamin.odegaard@gmail.com
Koordinator og leder av TappetårnetSofie Brunvollsofie.brunvoll@studentersamfundet.no
ArrangementsansvarligMaiken Helena Reistadmaiken@neuf.no
Leder for Studentfestivalen i OsloMaiken Helena Reistadstudio@studentersamfundet.no
Ansvarlig for internmiljøetBrage Lie Jorbrage.lie.jor@studentersamfundet.no
Leder for MedieavdelingenEmilie Fosseemilie.fosse@studentersamfundet.no

Administrasjonen

Stilling NavnEpostTelefon
Daglig lederLinn Cecilie Andresendagligleder@neuf.no970 36 066
SalgssjefAndré Titlandandre.titland@studentersamfundet.no415 52 008
Teknisk lederBjørn Ola Opsahlbjoopsahl@gmail.com980 89 331
DriftssjefLillian Karlsendriftssjef@neuf.no484 74 427
KommunikasjonssjefMia Langås Flåtamia.flata@studentersamfundet.no911 57 363

Nettsiden

Medieavdelingen er et utvalg som har ansvaret for alt som har med nettsiden å gjøre. Undergruppen EDB drifter også nettet og det meste av det datatekniske på Chateau Neuf.

AnsvarsområdeHovedansvarligUndergruppeEpostTelefon
InnholdEmilie FosseRedaksjonenemilie.fosse@studentersamfundet.no
TekniskJonas BraathenEDB-gjengenedb@neuf.no454 80 454