Kontakt

Postadresse:

Det Norske Studentersamfund
Slemdalsveien 15
0369 Oslo
Telefon: +47 22 84 45 11
Vakttelefon: +47 944 30 002 (etter kl. 16)
Faks: +47 22 84 45 12

Funksjon Epost
Billetter og medlemskap billettluka@studentersamfundet.no
Utleie admin-utleie@studentersamfundet.no
Leie av lokaler for studentforeninger admin-arrangement@studentersamfundet.no
IT-support / webdrift it-support@studentersamfundet.no

Booking

Booking og utleie Navn Epost Telefon
Artister og utleie til studentforeninger Bjørn Torjus Hanssen admin-arrangement@studentersamfundet.no 22 84 45 19 / 944 30 001
Arrangementer og leie av lokaler Kalle Fostervoll admin-utleie@studentersamfundet.no 22 84 45 40 / 928 12 809

Hovedstyret

Alle: styret@studentersamfundet.no / 22 84 45 66

Verv Navn Epost Telefon
Formand Martin Tveten formand@studentersamfundet.no 988 42 616
Viceformand Jørn Kløvfjell Mjelva viceformand@studentersamfundet.no 950 47 723
Økonomiansvarlig Tomas Midttun Tobiassen okonomiansvarlig@studentersamfundet.no 905 85 476
Eksternansvarlig Christian Strandenæs eksternansvarlig@studentersamfundet.no 482 99 533
Rekrutteringsansvarlig rekrutteringsansvarlig@studentersamfundet.no
Foreningsansvarlig Andrea Othilie Rognan foreningsansvarlig@studentersamfundet.no 944 30 179
Markedsansvarlig Henrik Anthony Odden Sandberg markedsansvarlig@studentersamfundet.no 934 43 144
Koordinator Nora Indrehus koordinator@studentersamfundet.no 958 10 128

STUDiO – Studentfestivalen i Oslo

Verv Navn Epost Telefon
Festivalsjef studio-leder@studentersamfundet.no

Administrasjonen i Det Norske Studentersamfund

Ekspedisjonen: 22 84 45 11

Stilling Navn Epost Telefon
Administrasjonsleder Kai Roger Vatne admin-leder@studentersamfundet.no
kai.roger.vatne@studentersamfundet.no
22 84 45 55 / 993 94 350
Arrangementsansvarlig Bjørn Torjus Hanssen admin-arrangement@studentersamfundet.no
bt@studentersamfundet.no
22 84 45 19 / 944 30 001
Teknisk ansvarlig Jostein Skaret admin-teknisk@studentersamfundet.no
jostein.skaret@studentersamfundet.no
22 84 45 15 / 936 32 013
Daglig leder Chateau Neuf Servering AS Kalle Fostervoll kalle@studentersamfundet.no 22 84 45 40 / 928 12 809
Driftssjef Chateau Neuf Servering AS Pia Kolstad piak@studentersamfundet.no 22 84 45 20
Daglig leder Chateau Neuf Konsertdrift AS Kalle Fostervoll kalle@studentersamfundet.no 22 84 45 40 / 928 12 809
Barsjef Stefan Karlsson barsjef@studentersamfundet.no 959 44 798

Tirsdag 22/4

quizillustrasjon

20.00 Quiz
Tirsdagsquiz