Kontakt

Postadresse:

Det Norske Studentersamfund
Slemdalsveien 15
0369 Oslo
Telefon: +47 22 84 45 11
Vakttelefon: +47 944 30 002 (etter kl. 15)

Booking og utleie av lokaler

Registrerte SiO-studentforeninger leier lokaler gratis på Chateau Neuf.

Hva Navn Epost Telefon
Utleie til studentforeninger Henrik Ljøner Bottilsrud booking@neuf.no 992 63 683
Artistbooking Bjørn Torjus Hanssen bt@studentersamfundet.no 944 30 001
Kommersielle utleier og events Kalle Fostervoll kalle@studentersamfundet.no 928 12 809

Hovedstyret

Alle: styret@studentersamfundet.no

Verv Navn Epost Telefon
Formand Andreas Thomassen Slørdahl formand@studentersamfundet.no 959 70 921
Viceformand Fanny Brandvol Hohle viceformand@studentersamfundet.no 930 47 075
Økonomiansvarlig Martin Tveten okonomiansvarlig@studentersamfundet.no 988 42 616
Rekrutteringsansvarlig Ikke besatt – kontakt frivilligansvarlig rekrutteringsansvarlig@studentersamfundet.no
Frivilligansvarlig Kjersti Bergum frivilligansvarlig@studentersamfundet.no 980 09 319
Kommunikasjonsansvarlig Trygve Bernhardt Moen Haaland kommunikasjonsansvarlig@studentersamfundet.no 482 20 686
Produksjonsansvarlig Henrik Ljøner Bottilsrud produksjon@studentersamfundet.no 992 63 683
Bookingansvarlig Ikke besatt – Kontakt Produksjonsansvarlig bookingansvarlig@studentersamfundet.no

Administrasjonen

Stilling Navn Epost Telefon
Daglig leder Thomas Evensen thomas.evensen@studentersamfundet.no 917 84 859
Arrangementsansvarlig Bjørn Torjus Hanssen bt@studentersamfundet.no 944 30 001
Teknisk ansvarlig Jostein Skaret jostein.skaret@studentersamfundet.no 936 32 013
Daglig leder, Chateau Neuf AS Kalle Fostervoll kalle@studentersamfundet.no 928 12 809
Systemtekniker – Storsalen Joakim Hovde Fossum joakim.fossum@studentersamfundet.no 406 43 680
Barsjef Stefan Karlsson barsjef@studentersamfundet.no 959 44 798
Driftsjef Lene Knudsen lene@studentersamfundet.no 928 11 226

Arrangementer

Arrangement Navn Epost Telefon
Studiestart Kim Kristensen kim.kristensen@studentersamfundet.no 980 72 404
Weekend Society Nicolai Solheim post@weekendsociety.no

Søndag 6/9

11921817_10153551999195505_4968469953944593739_o

15.30 Debatt
Minoritetsvalgdag