Kontakt

Andreas Lind-Johansen

Adresse

Det Norske Studentersamfund
Slemdalsveien 15
0369 Oslo

Fakturaer skal sendes som PDF til faktura@neuf.no.

Telefon

NB: For henvendelser ang. Jungelboken, ta kontakt med arrangør Taran AS. Billetter til oppsetningen kjøpes på deres nettsider, hos Ticketmaster på telefon 815 33 133 og på forestillingsdager på Chateau Neuf.

Vakttelefon Chateau Neuf, mandag til fredag 15.00-00.00 og lørdag til søndag 12.00-18.00: 944 30 002

Har du glemt noe på Chateau Neuf?

Ved spørsmål om hittegods må man personlig møte opp på Chateau Neuf. Du kan også ta kontakt på hittegods@studentersamfundet.no

Vergeordning

Er du under 18 eller ønsker å ha med deg en person under 18 på ett av våre kveldsarrangementer? Ta kontakt med sikkerhet@studentersamfundet.no for informasjon om vergeordning.

Booking og utleie av lokaler

Registrerte SiO-studentforeninger leier lokaler gratis på Chateau Neuf. Besøk denne siden for informasjon om våre lokaler.

Hva Navn Epost Telefon
Utleie til studentforeninger Thorstein Grüber Sjursen booking@neuf.no 957 60 396
Kommersielle utleier og events André Titland andre.titland@studentersamfundet.no 415 52 008
Artistbooking Konsertforeningen Betong booking@betongoslo.no
Debattbooking Kulturutvalget post@kulturutvalget.no 984 83 880

Ledelsen

Alle: ledelsen@studentersamfundet.no

Stilling Navn Epost Telefon
Direktør Marte Gravem Isaksen direktor@studentersamfundet.no 913 81 845
Ansvarlig for lokaler og storproduksjon Thorstein Grüber Sjursen thorstein.sjursen@studentersamfundet.no 957 60 396
Frivilligansvarlig Dennis Hernando Knudsen dennis.knudsen@studentersamfundet.no
Kommunikasjon– og markedsansvarlig Therese Møllevik kak@neuf.no
Barsjef Emil Mathisen tapp@neuf.no
Leder for teknikere Bjørn Ola Opsahl regimet@neuf.no

Styret

Alle: styret@studentersamfundet.no

Stilling Navn Epost Telefon
Formand (leder) Trygve B.M. Haaland formand@studentersamfundet.no 482 20 686
Styremedlem Kristina Kinne kristina.kinne@studentersamfundet.no
Styremedlem Simen Flotvik Mathisen simen.mathisen@studentersamfundet.no 920 88 633
Styremedlem Kim Kristensen kim.kristensen@studentersamfundet.no

Administrasjonen

Stilling Navn Epost Telefon
Daglig leder Linn Cecilie Andresen dagligleder@neuf.no 970 36 066
Salgssjef André Titland andre.titland@studentersamfundet.no 415 52 008
Teknisk leder Jostein Skaret jostein.skaret@studentersamfundet.no 936 32 013
Driftsjef Lene Knudsen lene@studentersamfundet.no 928 11 226

Nettsiden

Kommunikasjonsavdelingen (KAK) er et utvalg som har ansvaret for alt som har med nettsiden å gjøre. Undergruppen EDB drifter også nettet og det meste av det datatekniske på Chateau Neuf.

Ansvarsområde Hovedansvarlig Undergruppe Epost Telefon
Innhold Therese Møllevik Redaksjonen kak@studentersamfundet.no
Teknisk Jonas Braathen EDB kak-edb@studentersamfundet.no 454 80 454