Kontakt

Adresse

Det Norske Studentersamfund
Slemdalsveien 15
0369 Oslo

Fakturering

Fakturaer skal sendes om PDF til faktura@neuf.no

Telefon

Vakttelefon Chateau Neuf, mandag til fredag 15.00-00.00 og lørdag til søndag 12.00-18.00: 944 30 002

Pressehenvendelser

Alle pressehenvendelser angående Det Norske Studentersamfund og Chateau Neuf AS skal rettes til daglig leder Linn Cecilie Andresen eller direktør i DNS Ida Elisabeth Hestvik Sten.

Booking og utleie av lokaler

Registrerte SiO-studentforeninger leier lokaler gratis på Chateau Neuf. Besøk denne siden for informasjon om våre lokaler.

HvaNavnEpostTelefon
Utleie til studentforeningerThorstein Sjursenbooking@neuf.no95760396
Kommersielle utleier og eventsHenrik Ljøner Bottilsrudhenrik@neuf.no99263683
ArtistbookingKonsertforeningen Betongbooking@betongoslo.no
DebattbookingKulturutvalgetthorstein@1813.no95760396
Studentfestivalen i OsloSofie Brunvollstudio@studentersamfundet.no

Ledelsen

Alle: ledelsen@studentersamfundet.no

StillingNavnEpostTelefon
DirektørIda Elisabeth Hestvik Stenida.sten@studentersamfundet.no
Leder for teknikerneBenjamin Svartrud Ødegaardbenjamin.odegaard@gmail.com
Koordinator og leder av TappetårnetSofie Brunvollsofie.brunvoll@studentersamfundet.no
ArrangementsansvarligThea Edvardsen 
Leder for Studentfestivalen i OsloSofie Brunvollstudio@studentersamfundet.no
Ansvarlig for internmiljøetBrage Lie Jorbrage.lie.jor@studentersamfundet.no
Leder for MedieavdelingenStein-Olav Moe Fausestein-olav.moe.fause@studentersamfundet.no

Administrasjonen

Stilling NavnEpostTelefon
Daglig lederLinn Cecilie Andresendagligleder@neuf.no970 36 066
SalgssjefHenrik Ljøner Bottilsrudhenrik@neuf.no992 63 683
Teknisk lederBjørn Ola Opsahlbjoopsahl@gmail.com980 89 331
DriftsjefLene Knudsenlene@studentersamfundet.no928 11 226
KommunikasjonssjefMia Langås Flåtamia.flata@studentersamfundet.no911 57 363

Nettsiden

Medieavdelingen er et utvalg som har ansvaret for alt som har med nettsiden å gjøre. Undergruppen EDB drifter også nettet og det meste av det datatekniske på Chateau Neuf.

AnsvarsområdeHovedansvarligUndergruppeEpostTelefon
InnholdStein-Olav Moe FauseRedaksjonenredaksjonen@neuf.no902 29 290
TekniskJonas BraathenEDB-gjengenedb@neuf.no454 80 454