Kontakt

Postadresse:

Det Norske Studentersamfund
Slemdalsveien 15
0369 Oslo
Telefon: +47 22 84 45 11
Vakttelefon: +47 944 30 002 (etter kl. 15)

Booking og utleie av lokaler

Registrerte SiO-studentforeninger leier lokaler gratis på Chateau Neuf.

Hva Navn Epost Telefon
Utleie til studentforeninger Andreas Lind-Johansen booking@neuf.no 975 19 126
Artistbooking Bjørn Torjus Hanssen bt@studentersamfundet.no 944 30 001
Kommersielle utleier og events Kalle Fostervoll kalle@studentersamfundet.no 928 12 809

Hovedstyret

Alle: styret@studentersamfundet.no

Verv Navn Epost Telefon
Formand Andreas Thomassen Slørdahl formand@studentersamfundet.no 959 70 921
Viceformand Fanny Brandvol Hohle viceformand@studentersamfundet.no 930 47 075
Økonomiansvarlig Martin Tveten okonomiansvarlig@studentersamfundet.no 988 42 616
Rekrutteringsansvarlig May Ona Isaksen Dilba rekrutteringsansvarlig@studentersamfundet.no 977 63 761
Frivilligansvarlig Kjersti Bergum frivilligansvarlig@studentersamfundet.no 980 09 319
Kommunikasjonsansvarlig Trygve Bernhardt Moen Haaland kommunikasjonsansvarlig@studentersamfundet.no 482 20 686
Produksjonsansvarlig Henrik Ljøner Bottilsrud produksjonsansvarlig@studentersamfundet.no 992 63 683
Bookingansvarlig Andreas Lind-Johansen bookingansvarlig@studentersamfundet.no 975 19 126

Administrasjonen

Stilling Navn Epost Telefon
Daglig leder Thomas Evensen thomas.evensen@studentersamfundet.no 917 84 859
Arrangementsansvarlig Bjørn Torjus Hanssen bt@studentersamfundet.no 944 30 001
Teknisk ansvarlig Jostein Skaret jostein.skaret@studentersamfundet.no 936 32 013
Daglig leder, Chateau Neuf AS Kalle Fostervoll kalle@studentersamfundet.no 928 12 809
Systemtekniker – Storsalen Joakim Hovde Fossum joakim.fossum@studentersamfundet.no 406 43 680
Barsjef Stefan Karlsson barsjef@studentersamfundet.no 959 44 798

Arrangementer

Arrangement Navn Epost Telefon
Studiestart Kim Kristensen kim.kristensen@studentersamfundet.no 980 72 404
Weekend Society Nicolai Solheim post@weekendsociety.no

Fredag 22/5

Foto: Øystein Jensen

20.00 Konsert
No Sleep Vol 4

21.00 Konsert
DRÖM

Lørdag 23/5

Foto: Øystein Jensen

20.00 Konsert
No Sleep Vol 4

20.00 Fest
Eurovision

Tirsdag 26/5

Foto: Studentenes Fotoklubb

20.00 Quiz
AVLYST: Tirsdagsquiz

Onsdag 27/5

bingo2

20.00 Bingo
Bingo på Chateau Neuf

Torsdag 28/5

16615_733789713309135_7173981750888077852_n

19.30 Teater
Improworkshop

20.00 Konsert
Ida Stein

Fredag 29/5

Avstemning undet generalforsamlingen høsten 2014. Foto: Studentenes fotoklubb

18.13 Møte
Generalforsamling for DNS