Kontakt

Postadresse:

Det Norske Studentersamfund
Slemdalsveien 15
0369 Oslo
Telefon: +47 22 84 45 11
Vakttelefon: +47 944 30 002 (etter kl. 16)
Faks: +47 22 84 45 12

Funksjon Epost
Billetter og medlemskap billettluka@studentersamfundet.no
Utleie admin-utleie@studentersamfundet.no
Leie av lokaler for studentforeninger admin-arrangement@studentersamfundet.no
Weekend Society post@weekendsociety.no
IT-support / webdrift it-support@studentersamfundet.no

Booking

Booking og utleie Navn Epost Telefon
Utleie til studentforeninger Andreas Lind-Johansen booking@neuf.no 975 19 126
Artister Bjørn Torjus Hanssen bt@studentersamfundet.no 22 84 45 19 / 944 30 001
Kommersielle utleier Kalle Fostervoll admin-utleie@studentersamfundet.no 22 84 45 40 / 928 12 809

Hovedstyret

Alle: styret@studentersamfundet.no / 22 84 45 66

Verv Navn Epost Telefon
Formand Andreas Thomassen Slørdahl formand@studentersamfundet.no 959 70 921
Viceformand Fanny Brandvol Hohle viceformand@studentersamfundet.no 930 47 075
Økonomiansvarlig Martin Tveten okonomiansvarlig@studentersamfundet.no 988 42 616
Rekrutteringsansvarlig May Ona Isaksen Dilba rekrutteringsansvarlig@studentersamfundet.no 977 63 761
Frivilligansvarlig Kjersti Bergum frivilligansvarlig@studentersamfundet.no 980 09 319
Kommunikasjonsansvarlig Trygve Bernhardt Moen Haaland kommunikasjonsansvarlig@studentersamfundet.no 482 20 686
Produksjonsansvarlig Henrik Ljøner Bottilsrud produksjonsansvarlig@studentersamfundet.no 992 63 683
Bookingansvarlig Andreas Lind-Johansen bookingansvarlig@studentersamfundet.no 975 19 126

STUDiO – Studentfestivalen i Oslo

Verv Navn Epost Telefon
Festivalsjef  Kim Kristensen studio-leder@studentersamfundet.no  980 72 404

Administrasjonen i Det Norske Studentersamfund

Ekspedisjonen: 22 84 45 11

Stilling Navn Epost Telefon
Daglig leder Thomas Evensen thomas.evensen@studentersamfundet.no 22 84 45 55 / 917 84 859
Arrangementsansvarlig Bjørn Torjus Hanssen admin-arrangement@studentersamfundet.no
bt@studentersamfundet.no
22 84 45 19 / 944 30 001
Teknisk ansvarlig Jostein Skaret admin-teknisk@studentersamfundet.no
jostein.skaret@studentersamfundet.no
22 84 45 15 / 936 32 013
Daglig leder Chateau Neuf Servering AS Kalle Fostervoll kalle@studentersamfundet.no 22 84 45 40 / 928 12 809
Driftssjef Chateau Neuf Servering AS 22 84 45 20
Daglig leder Chateau Neuf Konsertdrift AS Kalle Fostervoll kalle@studentersamfundet.no 22 84 45 40 / 928 12 809
Barsjef Stefan Karlsson barsjef@studentersamfundet.no 959 44 798

Tirsdag 3/3

MarkensGrode

19.00 Film
Markens grøde

20.00 Quiz
Tirsdagsquiz