Kontakt

Adresse

Det Norske Studentersamfund
Slemdalsveien 15
0369 Oslo

Billetter

Vår billettluke er åpen 1 time før forestilling.
Billettelefon (åpen to timer før forestilling): 90868212
E-post: billetter@neuf.no

Gjelder det refundering må du kontakte Ticketmaster.

Vakttelefon

Vakttelefonen er bemannet av slottsmester, som har ansvar for sikkerheten i bygget i åpningstiden.
Har du spørsmål angående et arrangement, ta heller kontakt med arrangøren.

Vakttelefon Chateau Neuf, mandag til fredag 15:00-00:00 og lørdag til søndag 12:00-18:00: tlf. 944 30 003

Pressehenvendelser

Alle pressehenvendelser angående Det Norske Studentersamfund og Chateau Neuf AS skal rettes til daglig leder André Titland eller DNS-direktør Jessica Krogen Ernes.

Fakturering

Fakturaer skal sendes som PDF eller EHF til chateauneufas@ebilag.com

Booking og utleie av lokaler

Registrerte SiO-studentforeninger leier lokaler gratis på Chateau Neuf. Les mer om våre lokaler.

HvaNavnEpost
Booking/utleieMarte Knutsenmarte@neuf.no
Booking/utleie (Studentforeninger)Henrik Evensenhenrik@neuf.no
Artistbooking Konsertforeningen Betongbooking@betongoslo.no
Studentfestivalen i OsloSilje Lierstudio@studentersamfundet.no

Ledelsen i Det Norske Studentersamfund

Stilling/utvalgNavnEpostTelefon
Formand/styrelederOlav Rørstadformand@studentersamfundet.no
Styretstyret@studentersamfundet.no
DirektørJessica Krogen Ernes direktor@studentersamfundet.no941 16 993
Regimetregimet@studentersamfundet.no
Tappetårnettt@studentersamfundet.no
Medieavdelingenma@neuf.no
Arrangementsutvalgetarrut@studentersamfundet.no

Administrasjonen i Chateau Neuf AS

StillingNavnEpostTelefon
Daglig lederAndré Titland dagligleder@neuf.no415 52 008
AdministrasjonslederRagnhild Vassbotnragnhild@1813.no991 00 808
SikkerhetssjefMaren Everløffsikkerhet@neuf.no980 84 467
TeknisksjefBjørn Ola Opsahlteknisksjef@neuf.no980 89 331
DriftssjefLillian Karlsendriftssjef@neuf.no484 74 427
KommunikasjonssjefMia Langås Flåtamia@neuf.no911 57 363

Nettsiden til Chateau Neuf – Det Norske Studentersamfund

OmrådeHovedansvarligUndergruppeEpostTelefon
TekniskJonas BraathenEDB-gjengenedb@neuf.no454 80 454